Piłka balansująca i jej wiele funkcji.

Piłka balansująca i jej wiele funkcji.

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jak możesz poprawić swój komfort siedzenia, nie tylko w pracy ale także w domu?Mamy idealne rozwiązanie jakim jest piłka balansująca. Nasza piłka do siedzenia sprawdzi się dla różnych osób, które potrzebują ulgi m.in w bólach nóg, bólach kręgosłupa. Ergonomiczna piłka może służyć na wiele sposobów.

Piłka do aktywnego siedzenia

Tradycyjne krzesła i fotele nie sprzyjają zawsze dobrej postawie. Dlatego też piłki do aktywnego siedzenia, stają się coraz bardziej popularna. Dzięki powierzchni piłki, Twoje mięśnie są zmuszane do ciągłej pracy, wzmacniając jednocześnie i brzuch i nogi.

Piłka dla kobiet w ciąży

Piłka balansująca służy pomocą kobietom w ciąży. Zapewniając stabilne i wygodne siedzenie, pomaga złagodzić bóle pleców i napięcie mięśniowe. Piłka treningowa, pozwala na ustabilizowanie kręgosłupa, wzmocnienie mięśni miednicy. Przynosi ulgę związaną z noszeniem ciążowego brzucha.

Piłka do siedzenia jako fotel roboczy

Kto powiedział, że tradycyjne krzesło biurowe może być tylko jedną opcją? Jeśli siedzisz przed komputerem 8 godzin i dłużej, zmiana pozycji na krześle może być trudna. Z kolei piłka do siedzenia pozwala łatwiej zmieniać pozycję podczas pracy przed komputerem. Aktywne siedzenie na piłce pozwala poprawić koncentrację oraz efektywność pracy.

Piłka do siedzenia przy biurku dla dziecka

Dla dzieci, które spędzają dużo czasu przy biurku, czy to podczas nauki, zabawy, tradycyjne krzesło biurowe może być niewystarczająco komfortowe. Piłka do siedzenia jest odpowiednia dla dzieci w różnym wieku. Piłka balansująca pozwola na prawidłowe utrzymanie dobrej postawy Twojego dziecka.

Piłka do ćwiczeń do fizjoterapii

Fizjoterapeuci doceniają piłkę balansującą jako narzędzie rehabilitacyjne. Ćwiczenia wykonywane na piłce rehabilitacyjnej pomagają w leczeniu urazów, poprawiają elastyczność i wzmacniają mięśnie. To doskonały sposób na przyspieszenie powrotu do sprawności po kontuzjach.

Piłka do jogi

Dmuchana piłka do siedzenia może być wkorzystana jako narzędzie do zajęć takich jak np. zajęcia z jogi. Piłka terapeutyczna może służyć jako narzędzie do wzmacniania ciała i poprawy elastyczności. Pomaga w poprawie zakresu ruchu i zapobiega sztywności mięśni. Może służyć jako wsparcie dla wykonywanych trudnych pozycji w jodze. Piłka do jogi może być idealnym dodatkiem do Twojej praktyki i może przyczynić się do poprawy Twojego zdrowia i samopoczucia.

Piłka balansująca wielofunkcyjna to nie tylko siedzenie, to inwestycja w Twoje zdrowie i komfort. Niezależnie od tego, czy jesteś w ciąży, potrzebujesz wsparcia w pracy, czy po prostu chcesz poprawić swoją postawę i zdrowie, ta piłka do siedzenia, może być odpowiedzią na Twoje potrzeby. Przesiądź się na piłkę balansującą i poczuj różnicę już teraz. Wszystkie prawa zastrzeżone. dreamroots © 2023