Dlaczego my

Konkurencyjne Ceny

Konkurencyjne Ceny

Oferowane przez nas ceny są korzystne niezależnie, czy jest to zakup detaliczny, czy zamówienie hurtowe. Każdy klient jest dla nas ważny, dlatego niezależnie od wielkości zamówienia będzie ono wycenione.

Sprzedaż Hurtowa

Sprzedaż Hurtowa

Współpracujemy ze start-upami oraz z dużymi korporacjami, dysponujemy własnymi katalogami wzorów oraz zdjęciami produktów, zapewniamy naszym Partnerom dodatkowe opcje, np. profesjonalne sesje zdjęciowe, pliki generujemy z formacie XML z pełną integracją ze sklepem internetowym.

Jakość

Jakość

Większość naszej odzieży jest szyta w Polsce. Do nadruku odzieży i tekstyliów używamy tylko oryginalnych tuszów z certyfikatami ISO, dzięki czemu nasze produkty są bezpieczne nawet dla najmłodszych użytkowników. Współpracujemy wyłącznie z producentami polskich tkanin - użyte materiały nie są importowane z krajów azjatyckich. Zadruk, pakowanie i wysyłka również odbywa się w Polsce.

Wypróbuj Nas

Wypróbuj Nas

Sam przetestuj jakość i wykonanie naszych produktów. Poproś o bezpłatną próbkę produktu który Cię interesuje. Stosowane techniki druku pozwalają na produkcję odzieży już od 1 sztuki, co daje nam zdecydowaną przewagę na rynku!

Możliwość Współpracy

Możliwość Współpracy

Jesteś blogerem, grafikiem, projektantem, sprzedawcą hurtowym? Podobają Ci się nasze produkty? Napisz do nas. Jesteśmy gotowi na współpracę i chcemy świętować sukcesy Twojego biznesu!

Personalizacja

Personalizacja

Zapytaj o zindywidualizowane wzory, które stworzymy tylko dla Ciebie lub Twojego sklepu. Jeśli chciałbyś uszyć odzież (t-shirt, bluzę, top) wg indywidualnego projektu - skontaktuj się z nami, a nasi projektanci i krawcowe zrealizują Twój pomysł.

Jak zamawiać

Zamówienia prosimy składać za pośrednictwem formularza lub poczty na adres