Nadruk na tekstyliach

Nadruk na tekstyliach

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który pozwala nam wykonywać druk na tkaninach bawełnianych, poliestrowych, mieszanych, a także organicznych. Stosujemy sprawdzone techniki druku i zdobienia tkanin, dopasowując metodę do potrzeb i oczekiwań klienta.

Doradzamy najlepsze rozwiązania: w przypadku modnych nadruków fullprint na odzieży będzie to druk sublimacyjny, do wykonania nadruków na bawełnie idealnie sprawdzi się bezpośredni nadruk cyfrowy, do znakowania grubych tkanin i realizacji naszywek polecamy haft komputerowy, a w celu uzyskania stuprocentowego pokrycia kolorem - flex.

 

Dla kogo druk na tkaninach?

Duża różnorodność technik i zaawansowanie technologiczne DreamRoots sprawia, że oferowany nadruk na tekstyliach ma wszechstronne zastosowania, zwłaszcza w branży odzieżowej i reklamowej. Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje - klientów biznesowych, sprzedawców hurtowych, sklepy internetowe z branży fashion, hotele, restauracje, kluby fitness, zakłady przemysłowe. Można zamówić u nas m.in. odzież firmową, polary z wyhaftowanym logo firmy, różnego rodzaju dodatki, akcesoria domowe itp. Druk na tkaninach daje możliwość personalizacji odzieży i akcesoriów zgodnie z indywidualnymi potrzebami zamawiającego. Może to stanowić wymierne wsparcie np. działań marketingowo-reklamowych firmy.

 

Dlaczego warto zlecić nam druk na tekstyliach?

Zalety wykonywanego przez DreamRoots nadruku na tekstyliach to przede wszystkim: precyzja, trwałość, odporność na eksploatację, wierne odwzorowanie projektu, możliwość uzyskania pożądanych barw i odcieni (zarówno jaskrawych, jak i pastelowych). Osiągamy doskonałą jakość nadruków na różnego rodzaju tkaninach oraz wyjątkową estetykę zarówno w przypadku prostych napisów, jak i skomplikowanych grafik.

Masz oryginalny pomysł nadruków fullprint na odzieży lub haftu na tekstyliach domowych? Z nami zrealizujesz swoje plany w 100%. Zapraszamy do współpracy!

Jak zamawiać

Zamówienia prosimy składać za pośrednictwem formularza lub poczty na adres