Haft komputerowy

Haft na odzieży i akcesoriach

Haft komputerowy to technika znakowania mająca zastosowanie w przypadku grubszych tkanin. Świetnie sprawdza się na różnego rodzaju elementach garderoby, np. czapkach, polarach, bluzach, koszulkach polo, a także akcesoriach typu plecaki, torby czy ręczniki. Haft na odzieży i dodatkach to synonim szlachetności i prestiżu, kojarzący się z dobrem luksusowym, ceniony za stylowy charakter, niezaprzeczalne walory estetyczne (efekt 3D) oraz wytrzymałość. Kiedyś wykonywany ręcznie, dziś proces automatyzacji pozwala uzyskać doskonały efekt w dużo krótszym czasie. Przy użyciu nowoczesnej 12-niciowej hafciarki wyposażonej w laserowy wskaźnik oraz specjalistyczne oprogramowanie powstają precyzyjne wielobarwne wzory. Maksymalny obszar znakowania wynosi 33x30cm, a długość ściegu mieści się w zakresie 0,1 - 12,7mm.

Warto zauważyć, że haft jako metoda zdobienia nie nadaje się do odwzorowania drobnych detali i zaawansowanych form graficznych z uwagi na ograniczenie w postaci grubości nici. Do jego mocnych stron należy za to bardzo wysoka trwałość, odporność na spieranie, działanie promieni UV i wysokich temperatur oraz intensywne użytkowanie.

 

Haft komputerowy na naszywkach

Technika jest na tyle wszechstronna i uniwersalna, że pozwala wykonać bezpośredni haft na odzieży firmowej czy reklamowej, a także haft na naszywkach. Ozdabianie ubrań wielokolorowymi naszywkami to hit ostatnich sezonów. Trend zagościł na wybiegach i ulicach miast, pojawiając się na dżinsach, kurtkach, topach, plecakach, butach, we wszelkiego rodzaju codziennych stylizacjach. Naszywki wykonane metodą haftu komputerowego nadają ubraniom i akcesoriom wyjątkowy, unikalny charakter, pełniąc rolę nietuzinkowej ozdoby. Proponujemy wykonanie atrakcyjnych wizualnie naszywek w postaci wzorów tekstowych i graficznych, logotypów firm, w różnych kształtach i rozmiarach.

Wytrzymałość i bogata gama kolorystyczna nici poliestrowych oraz wykorzystanie zaawansowanej technologicznie hafciarki stanowi gwarancję wysokiej jakości haftu komputerowego na odzieży i naszywkach. Zapraszamy do kontaktu w sprawie współpracy!

Jak zamawiać

Zamówienia prosimy składać za pośrednictwem formularza lub poczty na adres