Nadruki flex

Nadruki flex

Flex stanowi jedną z najtrwalszych technik tworzenia nadruków na odzieży. Projekt przygotowywany jest w formie grafiki wektorowej, następnie wzór jest laserowo lub ploterowo wycinany z cienkiej folii pokrytej klejem, która jest wgrzewana w tkaninę przy użyciu termoprasy. Nadruki flex posiadają wiele atutów – przede wszystkim są gładkie, elastyczne i miękkie w dotyku, a także nie odbijają światła.

 

Nadruki na odzieży

Do zalet tej metody zaliczyć należy z pewnością wszechstronność zastosowań i związaną z tym możliwość wykonania nadruków na odzieży i tekstyliach różnego typu, zarówno bawełnianych, poliestrowych jak i mieszanych (bawełna+poliester, poliester+akryl).Ze względu na swoją trwałość, nadruki flex idealnie sprawdzają się w przypadku odzieży roboczej, rekreacyjnej oraz sportowej. Dają one możliwość personalizacji dzięki zastosowaniu prostych obrazków, logotypów czy pojedynczych napisów np. na t-shirtach, bluzach, koszulach, legginsach, czapkach, torbach itp.

Metoda ma swoje ograniczenia - dotyczące formatu (A4), braku możliwości cieniowania i wykonania gradientów oraz ilości zastosowanych kolorów (maksymalnie do 3). Rekompensują je wyraziste, nasycone kolory, wysoka odporność na spieranie, blaknięcie i kruszenie, 100% pokrycie kolorem oraz opłacalność przy niskich nakładach.

Technika flex rekomendowana jest do małych nadruków, nie można mieszać jej z inną techniką (to samo pole zadruku). Zastosowanie doskonałej jakości folii i profesjonalnych urządzeń oraz wysokiej temperatury wgrzewania pozwala uzyskać precyzyjne, efektowne i trwałe nadruki na odzieży, które przetrwają intensywne użytkowanie. Zapraszamy do współpracy!

Jak zamawiać

Zamówienia prosimy składać za pośrednictwem formularza lub poczty na adres