Szwalnia

W szwalni Dreamroots powstają zarówno nasze produkty jak i projekty indywidualne. Specjalizujemy się szczególnie w odzieży sportowej, miejskiej, casual - zarówno damskiej, męskiej, jak i dziecięcej. Przez lata naszej działalności nawiązaliśmy kontakty z wieloma cenionymi i renomowanymi dostawcami. Posiadamy bogatą ofertę najwyższej jakości dzianin bawełnianych, poliestrowych, mieszankowych i organicznych.

Szyjemy według własnych lub dostarczonych projektów. Unikatowe produkty powstają od podstaw - począwszy od stworzenia wzoru oraz doboru odpowiednich tkanin i kolorystyki, poprzez przygotowanie wykrojów, szycie, nadruk, a skończywszy na znakowaniu produktu końcowego. Wieloletnie doświadczenie i wiedza naszych szwaczek oraz pasja, z jaką wykonują swój zawód, powodują, że potrafimy zrealizować w krótkim czasie nawet duże i nietypowe zamówienia.

 

Szycie odzieży, druk, haft - wszystko w 1 miejscu

Szyjemy według własnych lub dostarczonych projektów. Unikatowa odzież powstaje od podstaw - począwszy od stworzenia wzoru, poprzez dobór odpowiednich tkanin i kolorystyki, a skończywszy na znakowaniu. Znajomość światowych trendów w połączeniu z twórczym podejściem do tematu szycia odzieży decyduje o wysokim poziomie naszych produktów. Mając do dyspozycji innowacyjne urządzenia do tworzenia nadruków na tekstyliach, oddajemy w ręce klienta gotowy produkt, który przyciąga uwagę i zachwyca swoją jakością.

Szycie odzieży w szwalni
Kobieta w trakcie szycia odzieży
Materiały wykorzystywane podczas szycia
Kobieta w trakcie szycia odzieży

Jak zamawiać

Zamówienia prosimy składać za pośrednictwem formularza lub poczty na adres