O nas

Polski producent odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej oraz materiałów eventowych. Profesjonalny nadruk na odzieży, akcesoriach i tekstyliach

 

Jesteśmy obecni na rynku e-commerce od 2010 roku. Zdobyte w tym czasie doświadczenie daje nam motywację do realizacji projektów wyróżniających się wysoką jakością i niebanalnym designem.

Od lat towarzyszymy naszym klientom na każdym etapie produkcji - od projektowania po realizację, dbając przy tym o wysoką jakość tego procesu.

Zarówno zespół naszych doświadczonych pracowników, jak i posiadany przez nas park maszynowy, pozwalają nam na realizację nawet najbardziej nietypowych pomysłów naszych klientów korzystając z szerokiej oferty materiałów i produktów. Chętnie doradzamy optymalne rozwiązania dotyczące tekstyliów, druku, czy konfekcjonowania.

Obserwujemy, że design rzeczy którymi się otaczamy ma znaczenie, ponieważ budzi emocje oraz tworzy atmosferę wokół nas. Dlatego równolegle ze zmieniającymi się trendami interesują nas realne potrzeby naszych klientów, kierunki rozwoju, pasje, rzeczy które sprawiają im radość oraz miejsca, w których bywają – bo też chcemy tam być!

Każdego dnia specjaliści marketingu, projektanci, pracownicy produkcji i szwaczki z pełnym zaangażowaniem pracują na sukces nasz i naszych klientów. Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

 

Jak zamawiać

Zamówienia prosimy składać za pośrednictwem formularza lub poczty na adres