POMOC
Dostawa
Kody rabatowe i promocje
Konto
Reklamacje
Zamówienie
Zwroty i wymiana towaru
Płatności

1 . JAK DŁUGO TRWA ROZPATRYWANIE REKLAMACJI?

Czas rozpatrywania reklamacji to maksymalnie 30 dni, ale staramy się robić to bezzwłocznie.

2 . JAK ZŁOŻYĆ REKLAMACJĘ?

Skontaktuj się z nami mailowo: kontakt@dreamroots.pl W tytule wiadomości wpisz: reklamacja + numer zamówienia. Opisz w mailu, co jest przedmiotem reklamacji, udokumentuj uszkodzenia i dołącz do wiadomości zdjęcia.

3 . CO ZROBIĆ, JEŚLI PRZESYŁKA JEST USZKODZONA?

Jeśli otrzymasz zamówienie w uszkodzonym opakowaniu (rozdartym, otwartym) spisz z kurierem protokół szkody i skontaktuj się z nami.
Jeśli kurier zostawił przesyłkę pod Twoją nieobecność, a przesyłka jest uszkodzona- zrób zdjęcia uszkodzeń opakowania, skontaktuj się z firmą kurierską celem spisania protokołu szkody, a później skontaktuj się z nami, żeby złożyć reklamację.
Jeśli opakowanie jest nienaruszone, a produkt w środku jest uszkodzony, zrób zdjęcia uszkodzeń i skontaktuj się z nami mailowo: kontakt@dreamroots.pl wpisując w tytule wiadomości: reklamacja + numer swojego zamówienia. Zajmiemy się niezwłocznie Twoją sprawą.

4 . CO ZROBIĆ, JEŚLI DOSTAŁEM/AM NIEPEŁNE ZAMÓWIENIE LUB BŁĘDNY PRODUKT?

Jeśli otrzymałeś niepełnie zamówienie lub błędny produkt skontaktuj się z nami telefonicznie (13 440 62 91) lub mailowo kontakt@dreamroots.pl. Podaj numer swojego zamówienia oraz opisz sytuację. Dokładamy starań by zamówienie, które otrzymujesz było zrealizowane poprawnie, jednak czasami zdarzają się nam pomyłki za co przepraszamy. 

5 . MOJE ZAMÓWIENIE NIE DOTARŁO, CO ZROBIĆ?

Jeśli otrzymałeś informację o wysłaniu zamówienia i masz nr przesyłki- skontaktuj się z przewoźnikiem lub zweryfikuj, gdzie jest przesyłka na stronie przewoźnika.
Jeśli nie otrzymałeś informacji o wysłaniu zamówienia, a minął termin jego wysyłki- skontaktuj się z nami telefonicznie (13 440 62 91) lub mailowo kontakt@dreamroots.pl i podaj numer swojego zamówienia. Sprawdzimy, co się stało.

Wszystkie prawa zastrzeżone. dreamroots © 2023